Продълбочителят за зеленчуци и лавандула e изработен от висококачествена стомана. Разполага с от 3 до 5 тела, което го прави особено подходящ за агрегатиране към малогабаритни трактори.
Висококачествена дебелостенна стомана на профила на носещата греда.
Всички продълбочители от серията са с обурудвани със система за защита от камъни чрез предпазен болт.
Механично задаване ъгъла на атака.
Предназначени са за експлоатация в овощни и зеленчукови градини и оранжерии, както и за обработка на лавандула, рози и други трайни насaждения.
Прониква в дълбочина до 45 см.
Всички продълбочители от серията са обурудвани със заменящи се шила на BELLOTA, изработени от специален материал, устойчив на огъване.
Продълбочители
Продълбочител малогабаритен за билки, зеленчуци и овошки PRESS 3
Код:
1024 €
2002,77 лв.
1170,86 €
* цена без ДДС
Обади се сега за повече информация на 0897089160
Разглеждания: 2341
Технически характеристики:
За клиенти, които ще окопават лавандула, препоръчва се култиваторът да е с просвет 60см, т.е. работните органи да са по-дълги, за да се избегне нараняване на окопаваната култура.
| МОДЕЛ | ОБЩА ДЪЛЖИНА СМ | РАБОТНИ ОРГАНИ | ОТ ТЯЛО ДО ТЯЛО В СМ | КЛИРЕНС В СМ | НЕОБХОДИМА МОЩНОСТ | ДЪЛБОЧИНА НА РАБОТА | МАСА КГ. | РАБОТЕН ЗАХВАТ В СМ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| МАП01 | 110 | 3 | 45 | 40/60 -по желание на клиента | 30-50 к.с. | 10-45см | 120 | 110 |
| МАП02 | 210 | 5 | 45 | 40/60 -по желание на клиента | 50-60 к.с. | 10-45см | 160 | 200 |
За клиенти, които ще окопават лавандула, препоръчва се култиваторът да е с просвет 60см, т.е. работните органи да са по-дълги, за да се избегне нараняване на окопаваната култура.
- Собствен лизинг до 5 000€. Отговор до 20 минути.
- Меркурий Агро и Ко доставя мулчери до всяка точка на България.
- Осигурен сервиз и резервни части за всички мулчери.
- Меркурий Агро и Ко предлага 2 години гаранция



















































